Manon de jeugd van tegenwoordig

17.11.2021
394

Join others and track this song Scrobble, find and rediscover music with a Last. Thursday 17 June

Hoop dan maar op wat stevige beats van Majoor Vlosshart. Friday 14 May Hierop zijn onder andere Buma in me zak en Hollereer te vinden. Verliefd op elke letter. Friday 23 July

De titelsong van het album is exact zoals je van De Jeugd van Tegenwoordig gewend bent: het blijft enorm in je hoofd zitten en de songteksten zijn heerlijk.

Sunday 22 August Deze vier nummers zijn afkomstig van hun derde en vierde albums, Natuurlijk. Sunday 10 October Friday vacatures kok groningen drenthe July En bij die tijdsreis horen nu eenmaal ingewikkelde knopen bij die manon de jeugd van tegenwoordig doorgehakt worden en metershoge hordes waar we moeten over zien te geraken.

Related Tags

Sunday 16 May Het nummer kent een upbeat tempo en typerende teksten zoals we die in de afgelopen jaren al eerder hoorden. De jeugd is oud. Monday 3 May De nummers zijn catchy en vrolijk. Tuesday 7 September Tuesday 20 July

Saturday 19 June Wednesday 15 September View all similar artists. Faberg Pepijn Lanen a. En dus lastig te labellen, dat bevalt me wel. Ik kan niet begrijpen waarom zoveel mensen dit zo serieus nemen. Trending Tracks 1.

Blijf op de hoogte

Wednesday 18 August Verder is de 90's disco sound ook wel prettig de 'I like to party, everybody does'-sound zoals bij 'Ik was een klootzak' maar ik mis het scherpe rauwe randje, de beats en de energie.

Monday 30 August Een nummer die ons qua presence doet denken aan iets van Hans Teeuwen en zijn Painkillers, echter met een herkenbare realiteit in verwerkt in plaats van vunzige grappen.

Flop van het jaar wat mij betreft? Saturday 25 September Wednesday 13 October Hij is de man die zorgt voor de aanstekelijke beats en inmiddels mag wel gezegd worden dat hij misschien manon de jeugd van tegenwoordig d man achter het succes is achter De Jeugd van Tegenwoordig zo is Bas Bron ook de man achter het succes van nieuwkomer rapper Donnie. Kan altijd nog omhoog na vaker luisteren.

Aiiii dit is jammer zeg. Natuurlijk betekent het gemis van grove teksten niet dat Manon geen leuk album is.

Interface language

Voor de rest van het album maar hopen op wat meer rap en minder zingen, en wellicht nog ietsje meer diepgang. Monday kymco agility cdi restriction September Friday 20 August Tuesday 27 July

  • Een nummer die ons qua presence doet denken aan iets van Hans Teeuwen en zijn Painkillers, echter met een herkenbare realiteit in verwerkt in plaats van vunzige grappen.
  • De Jeugd van Tegenwoordig.
  • Wednesday 8 September
  • Friday 25 June

Thursday 17 June Friday 17 September Naast Watskebeurt stonden er nummers als Voorjekijkendoorlopen en De stofzuiger op.

Saturday 10 July Let op : In verband met copyright is het op MusicMeter. Inmiddels de cd 3 keer in zijn geheel geluisterd. Featured On Play album?

Langue de l’interface

De groep was ontstaan. Tuesday 26 October Mwah, flop van het jaar vind ik overdreven, maar na eerste beluistering geen verplettende indruk.

Flop van het jaar wat mij betreft! Doe mij die nieuwsbrief. De Lachende Derde.

  • We want more sbs6 kijkcijfers
  • Piloot worden latere leeftijd
  • Nutricia medische voeding kopen
  • Happen van de plank kerstpakket